copyy.jpg

MYYNTI
+358 9 4247 1100
myynti@starsquad.fi
 

YLEISET YHTEYDENOTOT
info@starsquad.fi

 

tai täytä lomake:

Nimi *
Nimi
Puhelinnumero *
Puhelinnumero

TJ | SPONSOROINTI

Mika Sulin

+358 40 5278101
mika.sulin@starsquad.fi

 

 

SQ EVENTS

Joel Harkimo

+358 40 0229884
joel.harkimo@starsquad.fi

 

RELATIONSHIP MANAGER

Sari Myllyniemi

+358 50 383 3057
sari.myllyniemi@starsquad.fi

 

 

MYYNTI

Sari Myllymäki

+358 9 4247 1126
sari.myllymaki@starsquad.fi

 

MYYNTI

Mikko Murtomäki

+358 9 4247 1127
mikko.murtomaki@starsquad.fi

                                             MYYNTI

Anna Kuusela

+358 9 4247 1101

anna.kuusela@starsquad.fi

HOSPITALITY

Henrik Thelen

+358 40 0431240
henrik.thelen@starsquad.fi

 

 

DIGITAL SALES & MARKETING 

Heikki Pohjonen

+358 50 563 5537
heikki.pohjonen@starsquad.fi

 

SENIOR SALES MANAGER

Tomi Hakola

+358 40 535 2020
tomi.hakola@starsquad.fi

 

 

MYYNTI

Marjo Savinainen

+358 9 4247 1125
marjo.savinainen@starsquad.fi

 

MYYNTI

Nicole Thelen

+358 9 4247 1102
nicole.thelen@starsquad.fi


 

Meistä

Starsquad tarjoaa moderneimmat tavat yleisön mielenkiinnon vangitsemiseen ja viihdyttämiseen niin kotimaassa kuin kansainvälisestikin. Luomme maailmanluokan asiakaskokemuksia pitkäaikaisella kokemuksella.

Starsquad on mukana järjestämässä suurtapahtumia muun muassa jääkiekossa, golfissa, pohjoismaisissa hiihtolajeissa, alppihiihdossa ja freestylessa sekä esteratsastuksessa. Vastaamme tapahtumien markkinointioikeuksista ja myyntinäkyvyydestä. Myös tapahtumiin liittyvä hospitality-palveluiden myynti sekä räätälöidyt yritystilaisuudet eli exclusive-kokonaisuudet kuuluvat tarjoamiimme ratkaisuihin.


Mitä asiakkaat sanovat

Kun tietää, että tilaisuudessa kaikki toimii kuten pitääkin, voi keskittyä itse olennaiseen, eli asiakkaaseen ja kontaktien luomiseen. Asioiminen on Starsquadin kanssa on aina vaivatonta, joustavaa ja täsmällistä. Ulkomaiset vieraamme olivat myös ällistyneitä järjestelyistämme. Kommentteina heiltä muun muassa: “parhaat juhlat joissa olemme koskaan olleet, ja tunnelma vertaansa vailla.”
★★★★★
— Frank From, EBM-PAPST OY
 

Mitä yhteistyökumppanimme sanovat

Usean vuoden yhteistyö, pienissä ja isoissa projekteissa, on tuonut luottamuksen kumppaniin. Projektit, tapahtumat ja tilaisuudet ovat suunniteltu, ideoitu ja toteutettu aina yhdessä hyvässä hengessä, mahtavassa tiimissä. Tilaisuudet sekä tapahtumat ovat aina tuoneet vieraillemme iloa elämään.
★★★★★
— Ville Peltoniemi, VEIKKAUS OY
Kuvailisin monipuolista yhteistyötämme Starsquadin kanssa erittäin hyväksi. Koska Starsquad tarjoaa sekä gaalan hospitality -paketit, että konkreettista tapahtumaorganisointia, on heidän panoksensa avainasemassa koko ketjussa. Tällöin myös avoimuus ja hyvä tekemisen meininki korostuvat. Me jaamme Starsquadin kanssa yhdessä tahtotilan varmistaa tapahtumien kautta ihmisille elämyksiä ja tunteita. Tätä minä itsekin haluan, ja tätä koen myös Starsquadin tiimin vilpittömästi haluavan.
— Suomen Urheilugaalan pääsihteeri Riia Martinoja, VALO RY